ARCHITEKTIKLUBOVNA

Klubovna Panorama Golf Resortu je architektonickou dominantou a bude jednoznačně patřit k nejvýraznějším klubovnám nejen v České republice. Od počátku šlo všem zainteresovaným o vytvoření budovy, která nebude sloužit jen jako prosté zázemí golfistům, nýbrž jako umělecké dílo v harmonii s přírodou, které jen podtrhne krásu Posázaví a golfu samotného.

PROF. ING. ARCH MARTIN RAJNIŠ

Návrh klubovny Panorama Golf Resortu pochází od prof. Ing. Arch. Martina Rajniše, mimo jiné držitele Globální ceny za udržitelnou architekturu 2014.

Tento známý český architekt a urbanista, spoluzakladatel České komory architektů, se pyšní mnoha stavbami, které mají za svůj cíl ladit s okolním prostředím a vyznačují se tvorbou ze skládaného dřeva, kamene a skla.

Zakladatel několika studií a spolků se dříve věnoval stavbám většího formátu, má na svém kontě například návrhy Obchodního domu Máj a Obchodního centra Nový Smíchov. Postupem času se prof. Rajniš přeorientoval na tvorbu menších, avšak obecně uznávaných staveb.

HUŤ ARCHITEKTURY MARTIN RAJNIŠ

Renomovaná česká architektonická kancelář Huť Architektury byla založena v roce 2012 prof. Ing. Arch. Martinem Rajnišem spolu s MGA. Davidem Kubíkem. Význačnou charakteristikou tohoto studia je kreace budov v harmonii s okolním prostředím, práce s přírodními materiály a inovativní kreace týkající se jak staveb, tak jejich designu.

Mezi nejznámější projekty pocházející z této dílny jsou například Poštovna Anežka na Sněžce, Maják a Muzeum Járy Cimrmana v Jizerských horách nebo prostory Galerie Lucerna v Praze.

ING. ARCH. MOJMÍR RANNÝ

Návrh interiérů klubovny, restaurace a hotelu Panorama Golf Resortu pochází z dílny Ing. Arch. Mojmíra Ranného. Zakladatel firmy RANNÝ ARCHITECTS, jež působí na českém trhu již více než 20 let, má na svém kontě mnoho známých budov, například, Proton Therapy Centre, Hotel Emblem či administrativní budovu Zentivy. Jako první v České republice otevřel úspěšný showroom nábytku již v roce 1993. Veškerá jeho díla a návrhy provází dokonalý design, funkčnost a prvotřídní kvalita. Ing. Arch. Mojmír Ranný je jednou z nejvýraznějších osobností současné české architektury.

RANNÝ ARCHITECTS

RANNÝ ARCHITECTS působí na českém trhu již od roku 1989. Tato renomovaná architektonická kancelář se zabývá nejen architekturou budov a interiérů, pod tuto značku patří také od roku 1994 společnost Design Studio, která nabízí výrobky originálního designu na přání klientů. Hlavním důrazem při tvorbě děl nesoucích značku RANNÝ ARCHITECTS je využití poznatků o ergonomii, ekologii a moderních technologiích, které přispívají k vysoké kvalitě a originálnímu designu. Originální produkty z tohoto studia vlastní nejen nejvýznamnější osobnosti z celého světa, ale jsou k vidění i v interiéru golfové klubovny Panorama Golf Resortu.