×

Kontaktujte nás

Pro zjištění disponibility nás kontaktuje na +420 602 203 203 nebo na emailu info@panoramagolf.cz

×

Rezervace restaurace

×

Rezervace wellness

×

Rezervace konference

×

Rezervace tenisu

×

Rezervace volleyballu

×

Rezervace multifunkčního hřiště

×

Zprostředkování vodních sportů

PANORAMA GOLF RESORT

Jedinečná architektura

Více o architektuře

PANORAMA GOLF RESORT

Architekti klubovny

Klubovna Panorama Golf Resortu je architektonickou dominantou a jednoznačně patří k nejvýraznějším klubovnám nejen v České republice. Od počátku šlo všem zainteresovaným o vytvoření budovy, která nebude sloužit jen jako prosté zázemí golfistům, nýbrž jako umělecké dílo v harmonii s přírodou, které jen podtrhne krásu Posázaví a golfu samotného.

ARCHITEKT

Prof. Ing. Arch. Martin Rajniš

Návrh klubovny Panorama Golf Resortu pochází od prof. Ing. Arch. Martina Rajaniše, mimo jiné držitele Globální ceny za udržitelnou architekturu 2014.

Tento známý český architekt a urbanista, spoluzakladatel České komory architektů, se pyšní mnoha stavbami, které mají za svůj cíl ladit s okolním prostředím a vyznačují se tvorbou ze skládaného dřeva, kamene a skla.

PANORAMA GOLF RESORT

Huť architektury Martin Rajniš

Renomovaná česká architektonická kancelář Huť Architektury byla založena v roce 2012 prof. Ing. Arch. Martinem Rajnišem spolu s MGA. Davidem Kubíkem. Význačnou charakteristikou tohoto studia je kreace budov v harmonii s okolním prostředím, práce s přírodními materiály a inovativní kreace týkající se jak staveb, tak jejich designu.

ARCHITEKT

Ing. Arch. Mojmír Ranný

Návrh veškerých interiérů Panorama Golf Resortu pochází z dílny Ing. Arch. Mojmíra Ranného. Zakladatel firmy RANNÝ ARCHITECTS, jež působí na českém trhu více než 20 let, má na svém kontě mnoho známých budov, např. Proton Therapy Centre či Hotel Emblem.
Jako první v České republice otevřel úspěšný showroom nábytku již v roce 1993. Ing. Arch. Mojmír Ranný je jednou z nejvýraznějších osobností současné české architektury.

PANORAMA GOLF RESORT

RANNÝ ARCHITECTS

Působí na českém trhu již od roku 1989. Tato renomovaná architektonická kancelář se zabývá nejen architekturou budov a interiérů, pod tuto značku patří také od roku 1994 společnost Design Studio, která nabízí výrobky originálního designu na přání klientů. Hlavním důrazem při tvorbě děl nesoucích značku RANNÝ ARCHITECTS je využití poznatků o ergonomii, ekologii a moderních technologiích, které přispívají k vysoké kvalitě a originálnímu designu.

PANORAMA GOLF RESORT

Architekti hřiště

Návrh všech tří devítek Panorama Golf Resortu připravil mezinárodní architektonický tým zkušených odborníků. Celý projekt je zastřešen týmem Golfer: Course Creators, pod vedením Libora Jiráska, který byl po celou dobu plánování a výstavby v úzké spolupráci s Deutsche Golf Holding Ltd., jmenovitě architektem a odborným konzultantem Rainerem Preissmannem.

ARCHITEKT

Libor Jirásek

Libora Jiráska pojí s golfem dlouhá léta zkušeností, členství v českým i zahraničních sdruženích zabývajících se golfovou tematikou a architekturou golfových hřišť (Česká komora architektů, Evropský institut architektů golfových hřišť), především však vřelý vztah k tomuto sportu.
Oplývá znalostmi nejen ve světě sportovním, je také úspěšným manažerem projektových týmů, developerem, autorem mnoha přednášek a článků, spoluautorem několika knih, soudním znalcem v oboru Projekce, výstavba a provoz golfových hřišť a v neposlední řadě velmi přátelskou osobou konverzující v několika světových jazycích.

ARCHITEKT

Michael Terech

Architekt golfových hřišť, projektový manažer Michael Terech, obdržel magisterský titul s vyznamenáním na univerzitě v Edinburghu a absolvoval Diplomový kurz projekce golfových hřišť Evropského institutu architektů golfových hřišť, jehož je členem.
Vysoká osobní angažovanost Michaela a jeho zájem o biodiverzitu a udržitelnost podmínek životního prostředí se promítají i v projektu a realizaci Panorama Golf Resortu. Michael je také aktivním členem Golf Environment Organization. Nadšený golfista, který mluví několika jazyky a oplývá mezinárodními zkušenostmi z projektů společnosti Golfer, byl pravou rukou Libora Jiráska ve všech aspektech tvorby tohoto projektu.

ARCHITEKT

Rainer Preissmann

Rainer Preissmann již od roku 1978 velmi úspěčně působí v oboru architektury, projektování a výstavby golfových hřišť. Projekty z jeho firmy Deutsche Golf Holding Ltd provází věhlas vě světě golfu a architektury.
Je členem a bývalým prezidentem Evropského institutu architektů golfových hřišť již od jeho založení, velmi aktivně také působí v oblasti udržitelnosti podmínek životního prostředí. Rainer Preissmann se pyšní portfoliem již více než 50 zrealizovaných projektů v Německu i zahraničí. Mezi jeho nejoslavovanější úspěchy patří rozšíření Berliner Golf Club Gatow či Kosaido International Golf Club v Düsseldorfu, jež vynikají především souladem s okolní krajinou a minimalistickým designem.

PANORAMA GOLF RESORT

Jedinečná ocenění