×

Kontaktujte nás

Pro zjištění disponibility nás kontaktuje na +420 602 203 203 nebo na emailu info@panoramagolf.cz

×

Rezervace restaurace

×

Rezervace wellness

×

Rezervace konference

×

Rezervace tenisu

×

Rezervace volleyballu

×

Rezervace multifunkčního hřiště

×

Zprostředkování vodních sportů

PANORAMA WELLNESS

Jedinečné místo pro
Váš odpočinek

Více informací
Wellness – panoramagolf.cz
Wellness – panoramagolf.cz

PANORAMA WELLNESS

Jedinečné Wellness

Panorama Wellness z dílny Ranný Architects se nachází v těsné blízkosti klubovny Panorama Golf Resortu, přesto poskytuje klid a soukromí díky okolním zahradám a lesu. Nově vybudované wellness centrum poskytuje služby a odpočinek jak sportovcům, tak i ostatním návštěvníkům. Je také skvělým místem pro poklidný pobyt celé rodiny.

Pro více informací prosím kontaktujte recepci Panorama Golf Resortu
tel.: +420 602 203 203 nebo na emailu info@panoramagolf.cz

Bar - panoramagolf.cz

Thajské masáže Tawan

Kneippův chodník - panoramagolf.cz

Kneippův chodník

Vnitřní bazén - panoramagolf.cz

Vnitřní bazén

Relaxační místnost - panoramagolf.cz

Relaxační místnost

2x nitřní Whirlpool - panoramagolf.cz

Whirlpool

Relaxační terasa - panoramagolf.cz

Relaxační terasa

Finská sauna - panoramagolf.cz

Finská sauna

Komfortní zázemí - panoramagolf.cz

Komfortní zázemí

Parní lázeň - panoramagolf.cz

Parní lázeň

Wellness ceník

PROHLEDNOUT SI CENÍK

PANORAMA WELLNESS

Thajské masáže Tawan

Každý týden od středy do neděle se můžete svěřit do rukou zkušených thajských masérek ze společnosti Tawan a vybrat si masáž dle Vašich představ. Užijte si absolutního komfortu a opravdových thajských masáží, při kterých si odpočine nejen vaše tělo, ale i mysl.

VÍCE O MASÁŽÍCH

PANORAMA WELLNESS

Vnitřní bazén

V designovém prostředí bazénové haly se ponoříte do příjemně teplé vody velkého bazénu a odpojíte se od okolního světa. Bazén je vybaven mnoha vodními atrakcemi – protiproud, masážní trysky, vodní hřib a vodní chrliče jistě potěší Vaše tělo.

PANORAMA WELLNESS

Relaxační terasa

Po pobytu v sauně či páře můžete relaxovat i na venkovní terase s lehátky a užít si klidu a krásného počasí. Unikátní místo pro Váš odpočinek v krásně upraveném prostředí s výhledy na zeleň, která Vás zároveň chrání před ruchem okolního světa.

PANORAMA WELLNESS

Whirlpool

Oblíbené vířivky renomované značky USSPA v Panorama Wellness najdete rovnou dvě, každou s kapacitou až 6 osob. Dopřejte svému tělu příjemného kontaktu s miliony vodních bublinek a odpojte se od každodenního shonu ve whirlpool s nejmodernější technologií.

PANORAMA WELLNESS

Finská sauna

Nejznámější typ sauny s blahodárnými účinky na zdraví najdete v Panorama Wellness s kapacitou až pro 10 osob. Posílení imunity, prokrvení celého těla, ale i zbavení stresu či prevence alergií jsou hlavními benefity, kterými posílíte své tělo. Pro tradiční ochlazení můžete využít ochlazovací bazének, polévací vědro nebo ledovou studnu.

PANORAMA WELLNESS

Parní lázeň

Parní lázeň s vlhkým vzduchem má pozitivní účinky nejen na dýchací cesty, ale i omlazuje a očišťuje pleť a je vhodná pro alergiky. V teplotě kolem 45° zregeneruje celý pohybový aparát. Otužení vašemu tělu pak dopřejete v ochlazovacím bazénku, ledové studni či polévacím vědrem.

PANORAMA WELLNESS

Kneippův chodník

Kompaktní systém tří bazénků s teplou a studenou vodou je skvělou procedurou pro zlepšení prokrvení nohou, krevního oběhu a metabolismu. Oblázky na dně dopřejí nohám příjemnou masáž. Tato terapie je vhodná proti bolestem hlavy, syndromu studených nohou a vede k otužování příjemnou cestou.

PANORAMA WELLNESS

Relaxační místnost

Relaxační místnost s lehátky a tlumenou relaxační hudbou nabízí klid po absolvovaných procedurách. Můžete se občerstvit chladnou vodou či si dopřát některé z vybraných čajů. V příjemném prostředí s květinovou stěnou dopřejete odpočinku vaší mysli a budete z Panorama Wellness odcházet zcela odpočati.

PANORAMA WELLNESS

Komfortní zázemí

V prvotřídním zázemí Panorama Wellness najdete nejen plně vybavené šatny s uzamykatelnými skříňkami a sprchami, ale i bar a recepci, kde se o Vás rádi postaráme.

Panorama Golf Resort – panoramagolf.cz

PANORAMA GOLF RESORT

Zažijte také naši gastronomii

Nabízíme tradiční českou gastronomii v moderním pojetí. Naší filozofií je využití regionálních surovin. Vaříme ze surovin, u nichž víme nejen odkud pocházejí, ale známe i konkrétní lidi, kteří jim věnovali svou péči a píli.

objevit restauraci
Restaurace – panoramagolf.cz