×

Kontaktujte nás

Pro zjištění disponibility nás kontaktuje na +420 602 203 203 nebo na emailu info@panoramagolf.cz

×

Rezervace restaurace

×

Rezervace wellness

×

Rezervace konference

×

Rezervace tenisu

×

Rezervace volleyballu

×

Rezervace multifunkčního hřiště

×

Zprostředkování vodních sportů

PANORAMA GOLF RESORT

Cvičné plochy

Objevit plochy

PANORAMA GOLF RESORT

Driving range

Driving range nabízí možnost tréninku na travnatých i krytých odpalištích. Hráčům je k dispozici několik cílů umístěných tak, aby umožnili nácvik úderů na různé vzdálenosti od krátkých želez po driver. Hra z travnatých odpališť je povolena hráčům s HCP 36 a nižším. Pro pohodlí hráčů je driving range vybaven toaletami.

PANORAMA GOLF RESORT

Chipping greeny

Větší ze dvou chipping greenů se nachází v těsné blízkosti driving range a nabízí možnost nácviku všech tipů krátkých úderů. Procvičit krátkou hru můžete také na chipping greenu i z bunkeru v klízkosti klubovny. Tento green je vhodný pro trénink i pro rozehrání před startem na hřišti.

PANORAMA GOLF RESORT

Putting greeny

S délkou přes 50 metrů a mírným modelováním nabízí putting green umístěný u driving range nepřeberné možnosti pro nácvik puttování. Tento velký putting green umožnuje pohodlně trénovat krátké, střední i dlouhé údery s různými sklony. Druhý cvičný green se nachází u klubovny nedaleko odpališť prvních jamek a stejně jako chipping green je vhodný pro trénink před samotnou hrou.

PANORAMA GOLF RESORT

Cvičné bunkery

Na našem driving range je možné také trénovat údery ze tří cvičných bunkerů, které chipping green obklopují. Hluboký skotský bunker a 2 greenové bunkery nabízí celou řadu pozic, které můžete využít pro trénink hry z písku. Před hrou se můžete rozcvičit hrou z bunkeru v blízkosti klubovny.