×

Kontaktujte nás

Pro zjištění disponibility nás kontaktuje na +420 602 203 203 nebo na emailu info@panoramagolf.cz

×

Rezervace restaurace

×

Rezervace wellness

×

Rezervace konference

×

Rezervace tenisu

×

Rezervace volleyballu

×

Rezervace multifunkčního hřiště

×

Zprostředkování vodních sportů

PANORAMA GOLF RESORT

Zlepšete se
tréninkem na míru

Objevit tréninky

PANORAMA GOLF RESORT

Trénink na míru

Ať jste začátečník nebo zkušený hráč, uzpůsobíme tréninky dle Vašich potřeb a možností. Chcete-li poradit v praxi, naši trenéři s Vámi absolvují hru na 9ti jamkách. Pro větší skupiny je možné zorganizovat golfovou akademii.

Ceník služeb

PANORAMA GOLF RESORT

Marek Nový

Marek Nový, Head-Pro Panorama Golf Resortu, je nejen skvělý trenér, ale i špičkový český hráč. Tento čtyřnásobný vítěz Czech PGA Order of Merit má za sebou zkušenosti z golfu jak u nás, tak ze zahraničí. Zkušenosti nasbíral nejen na European Challenge Tour. V posledních letech se plně věnuje tréninku a byl několikrát po sobě vyhlášen trenérem roku v anketě časopisu Golf Digest.

Cvičné plochy pro
Váš dokonalý trénink

Cvičné plochy

PANORAMA GOLF RESORT

Dětská akademie

Pro malé a mladé golfisty jsou připraveny pravidelné golfové tréninky zaměřené na zlepšení golfových dovedností, sportovní kondice a znalostí golfového prostředí. Lekce jsou uzpůsobeny začátečníkům i pokročilým golfistům, každou středu od 16 hodin a sobotu od 9:30 hodin.

Více o dětské akademii

PANORAMA GOLF RESORT

Dětské kempy

Kempy pro golfisty od 6 do 15 let jsou každoročně připraveny ve třech letních turnusech s omezeným počtem účastníků pro zaručení maximálního individuálního přístupu. Naším hlavním cílem je pomoci dětem s celkovým rozvojem sportovních dovedností a přípravou na strasti i slasti golfu.

Více o dětských kempech

Zažijte také naši gastronomii

Objevit restauraci