CVIČNÉ PLOCHY

Jelikož trénink patří neodmyslitelně ke každému sportu, máme pro vás připravené cvičné plochy vynikající kvality, jež poskytují zkušeným mnoho možností sportovního vyžití a začátečníkům možnost seznámení s golfem.
Ihned po otevření Panorama Golf Resortu pro vás bude připraveno 10 krytých kójí, 2 trenérské a 1 fitting kóje. Dále odpaliště z travnatých ploch s kapacitou až pro 35 hráčů najednou. Poskytnutí doplňkových služeb jako je občerstvení a toalety pro dámy a pány, je pro nás naprostou samozřejmostí.

V sousedství prostoru cvičné louky najdete chipping green, který nabízí nejen možnost tréninku krátké hry, jsou zde také k dispozici dva bunkery pro procvičení krátké hry z písku. Dále je v těsné blízkosti cvičné louky velký cvičný putting green, kde můžete k dokonalosti vypilovat své puttovací schopnosti.

V případě, že se chcete pouze rozehrát před hrou na hřišti a nemáte dostatek času na trénink na cvičné louce, máte možnost využít cvičný putting a chipping green s bunkerem v blízkosti odpaliště první jamky.