×

Kontaktujte nás

Pro zjištění disponibility nás kontaktuje na +420 602 203 203 nebo na emailu info@panoramagolf.cz

×

Rezervace restaurace

×

Rezervace wellness

×

Rezervace konference

×

Rezervace tenisu

×

Rezervace volleyballu

×

Rezervace multifunkčního hřiště

×

Zprostředkování vodních sportů

PANORAMA GOLF RESORT

Jedinečné členství
pro všechny

Chci se stát členem

PANORAMA GOLF RESORT

Roční hrací karta

Tato volba je určena především pro hráče, kteří preferují maximální svobodu v rozhodování, kdy a kde si chtějí zahrát golf, a nechtějí se trvale vázat a stát se řádnými členy. Roční hrací karta opravňuje k neomezené hře na všech třech devítkách, ke vstupu na všechny cvičné plochy a k přednostnímu čerpání všech služeb, jež Resort poskytuje.

Zjistit více

PANORAMA GOLF RESORT

Individuální členství

Členský program pro jednotlivce, kteří mají zájem se identifikovat s klubovým životem Panorama Golf Clubu s registrací u ČGF a čerpat veškeré výhody, které svým členům Resort poskytuje. Individuální členství opravňuje k neomezené hře na všech třech devítkách Resortu, ke vstupu na všechny cvičné plochy a k benefitům na golfové a ubytovací služby.

Zjistit více

PANORAMA GOLF RESORT

Rodinné členství

Rodinné členství je zvýhodněný program pro celou rodinu. Partneři, sourozenci či rodiče s dětmi mohou za zvýhodněnou cenu získat neomezenou hru na všech třech devítkách Resortu, vstup na všechny cvičné plochy a čerpání speciálních slev v restauraci, Pro Shopu a na golfové a ubytovací služby. Navíc také přednostní čerpání všech poskytovaných výhod.

Zjistit více

PANORAMA GOLF RESORT

Firemní členství

Firemní členství je program pro malé i velké společnosti, pro vlastníky firem a korporací a pro jejich manažery, kteří v resortu najdou i skvělé zázemí pro jednání, školení i konference a vedle golfové hry nabízíme i velkou řadu služeb, které podpoří Váš business. Čerpání slev a výhod k tomuto typu členství také neodmyslitelně patří.

Zjistit více
×

Informace o členství

Zanechte kontakt a my se Vám ozveme.