DĚTSKÁ AKADEMIE

Pro malé a mladé golfisty jsou připraveny pravidelné golfové tréninky. Lekce jsou uzpůsobeny začátečníkům i pokročilým golfistům, kteří jsou rozděleni do malých skupinek. Těšíme se na děti každou středu od 16 hodin a každou sobotu od 9:30 hodin.

Tréninky jsou zaměřeny na zlepšení golfových dovedností, vylepšení sportovní kondice a znalostí golfového prostředí spolu s mentální přípravou na vše co golf přináší.

Součástí tréninku jsou různé soutěže, výuka probíhá formou hry i s využitím SNAG golfu. Akademie bude završena finálním mini turnajem. Pro zkušenější či pilně se učící golfisty nabízíme po ukončení kurzu také možnost získat HCP.

Dětská akademie se koná od 24.dubna do 29.června 2019 (10 tréninkových týdnů) a na podzim od 4.září do 19.října 2019 (7 tréninkových týdnů):

Lekce trvají 55 minut:

Lekce 1x týdně                          1.990,- Kč

Lekce 2x týdně                          3.900,- Kč

Cena 1 lekce                                 200,- Kč

*cena dětské akademie zahrnuje: trenérské služby, zapůjčení golfového vybavení, vstup a míče na driving range a hřiště v rámci akademie

Pro více informací prosím kontaktujte Roberta Fikara na emailové adrese robert.fikar@panoramagolf.cz nebo na tel. 602 487 777.