FIREMNÍČLENSTVÍ

Firemní členství je program pro malé i velké společnosti, pro vlastníky firem a korporací a pro jejich manažery, kteří v resortu najdou i skvělé zázemí pro jednání, školení i konference a vedle golfové hry nabízíme i velkou škálu služeb, které podpoří Váš business.

Firemní členství ve verzi Company Basic (2), Company Premium (2+1 host) nebo Company Excellent (2+2 hosté), které se od sebe liší výší poskytovaných slev a benefitů a množstvím přenosných karet, nabídne kmenovým členům registraci v ČGF, neomezenou hru na všech třech devítkách resortu, vstup na všechny tréninkové plochy a čerpání speciálních slev v restauraci, Pro-Shopu a na golfové a ubytovací služby.

Panorama Golf Resort může být ideálním místem pro uzavření velkých kontraktů, ale i místem, kde se svými obchodními partnery načerpáte sílu a inspiraci pro další práci. K tomu vám v balíčku Firemních členství nabídneme dostatek volných voucherů pro Vaše klienty, se kterými můžete uspořádat každoročně malý turnaj, využít ubytování v resortu nebo si půjčit buggy.

Jako alternativu ke klasickému členství Vám také můžeme nabídnout dvě varianty firemních hracích karet.

Budeme rádi, když Váš business bude vzkvétat za přispění Panorama Golf Resortu.

Pro více informací ohledně členství nás, prosím, kontaktujte na tel. +420 724 309 998, velice rádi Vám zodpovíme další dotazy!