TRÉNINK NA MÍRU

Marek Nový

Marek Nový, Head-Pro Panorama Golf Resortu, je nejen špičkový český hráč, ale i skvělý trenér. Tento čtyřnásobný vítěž Czech PGA Order of Merit má za sebou zkušenosti z golfu jak u nás, tak ze zahraničí a prozatím je jediným českým hráčem, který získal plnohodnotnou kartu na European Challenge Tour.

Pokud budete chtít zapracovat na vašem švihu nebo se zdokonalit ve znalostech a schopnostech course managementu. Marek vám bude k dispozici každý pátek od 10 do 19 hodin a každou sobotu od 9 do 19 hodin. Jeho služeb výuky golfu můžete využít jak na našich cvičných plochách, tak i přímo na hřišti. Informace o cenách naleznete v ceníku trenérských služeb níže.

Pro rezervaci lekcí prosím kontaktujte naši recepci na čísle 312 29 29 29 nebo 602 203 203 či emailem na reception@panoramagolf.cz.

Marek-Novotny

Na rozlehlých cvičných plochách Panorama Golf Resortu vám nabízíme trenérské služby, ušité každému hráči na míru. Ať jste začátečník nebo zkušený hráč, uzpůsobíme tréninky pro vaše potřeby a možnosti.

V nabídce najdete 50ti nebo 90ti minutové lekce, pro jednotlivce nebo skupinky maximálně tří osob. Je možné si vybrat mezi obecnými tréninkovými hodinami nebo tématickým tréninkem (chipping, putting, dlouhá hra). Chcete-li poradit v praxi na hřišti, naši trenéři s vámi s potěšením absolvují hru na 9ti jamkách. Pro větší skupiny je možnost organizace golfové akademie.

V případě, že se s golfem teprve seznamujete, půjčíme vám golfové hole a umožníme vám složit zkoušku na HCP 54. Pro nadšené začátečníky máme připraven kurz k získání HCP 54 pro 1-3 osoby, který zahrnuje kompletní balíček 22 lekcí, míče na driving range, zapůjčení holí a zkoušku na HCP.

Ceník trenérských služeb najdete ZDE.